Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

67

Tienke 24 september 2020
Mijn man had me al gewaarschuwd dat dit niet echt een boek voor mij was. Maar eigenwijs als ik ben, wilde ik het toch lezen.

Mijn man had gelijk... de achterkant zegt dat het als een thriller leest, maar daar ben ik het niet mee eens. Voor waargebeurde verhalen blijft het een ver- van- mijn- bed- show. Er waren slechts korte stukken dat ik meegenomen werd in het verhaal, de rest was te afstandelijk geschreven. Helaas, want ik ben het wel met de schrijvers eens dat het onderwerp meer aandacht verdiend... en ik vrees dat het niet alleen in het voetbal speelt maar ook bij andere sporten.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Tienke

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Matthew’s vriend wordt door een stalker bedreigd. Als er meerdere moorden worden gepleegd, lijken deze met dezelfde stalker verband te houden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.