Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Niet te heftig, balans geschiedenis, gruwelijkheden en luchtigheid er rondomheen

Venna 14 januari 2022
Een alles omvattend boek. Herinnering geschiedenis die we nooit mogen vergeten. Familieleven tijdens de laatste fase van de oorlog. De honger, het verdriet, het verlies, de onwetendheid van wat gaat komen, de slechte kant van de mensheid. Geschreven vanuit oogpunt zus Anna en broer Maarten vooral. Dan de zoektocht naar haar vermiste broer. Diens maatje in het kamp hebben we dan al leren kennen via Maarten. En dan een verdrietig einde, verdriet verlies te groot maar ook de kant van wie opkrabbelen en doorgaan. En ook wat romantiek en ondanks toch mooi einde. En geweldig fijn voorgelezen door Hymke de Vries. Moet wel zeggen dat ik boeken over de oorlog heb gelezen die meer me ziel raakte. Maar dit was wel een fijn boek, iets luchtiger, balans wat er gebeurd is wat uiteraard verschrikkelijk is, en leven van een familie wat als een roman weg luisterde.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Venna

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Matthew’s vriend wordt door een stalker bedreigd. Als er meerdere moorden worden gepleegd, lijken deze met dezelfde stalker verband te houden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.