Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Komt er een vervolg?

Domburg is een erg fijne thriller om te lezen. Het verhaal is fijn geschreven en stukje bij beetje kom je achter informatie over het grote geheim dat niet ontdekt mag worden over de avond van de Watersnoodramp. Ik vind het fijn dat Kiki ervoor gekozen heeft om over dit stukje verleden op deze plek te schrijven. Ze koppelt dit moeiteloos aan normen en waarden uit de Iraanse cultuur.
Dit verhaal had twee uitkomsten kunnen hebben, omdat er twee lijnen werden uitgezet. Dit doet ze erg goed. Op een gegeven moment werden stukjes van het einde wel wat voorspelbaar, maar dat is niet erg.
Dit boek zou zo nog een vervolg kunnen hebben die de andere verhaallijn uitwerkt.
Dit is een boek wat bij mij nog even bleef nasudderen. Daarom geef ik het boek 4 sterren.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Vriendinnenboeken

Gesponsord

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs

In een wrak voor de Texelse kust wordt een waardevolle trouwjurk gevonden. Het is aan archeologe Emilie om het verhaal achter de jurk te ontrafelen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Mirjam van Biemen was acht jaar oud toen haar moeder een einde aan haar leven maakte in een psychiatrische inrichting. Twintig jaar later gaat Mirjam op zoek naar antwoorden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.