Lezersrecensie
DE ROUWBRIEF ~ SANNE TER ZEE
Wat een fijn en spannend boek!
Hoofdpersoon is Inge Mulder, net weduwe geworden en radeloos van verdriet. Al snel ontvangt ze anonieme cadeaus en voelt ze zich niet meer veilig in haar huis.
Dit gevoel verdwijnt als buurman Chris naast haar komt wonen.
Ondertussen gaat zoon Robbert op zoek naar de anonieme gever en ontdekt hij dat deze wel heel dicht bij zijn moeder in de buurt komt.
Is hij op tijd en kan hij zijn moeder beschermen? Het wordt een race tegen de klok waarbij hij ook nog geconfronteerd wordt met de puinhoop van zijn eigen privéleven.
Het boek is onderverdeeld in 3 delen (genoemd naar de hoofdpersonen van het verhaal), waarbij elk deel bestaat uit korte hoofdstukken.
Zowel hierdoor, als door de fijne schrijfstijl, leest het verhaal als een trein.
Gaandeweg loopt de spanning op en wat een onverwacht einde!
Dit smaakt absoluut naar meer en gelukkig is daar "de Tweede Weduwe",
Beide boeken zijn onafhankelijk van elkaar te lezen maar mocht je "de Rouwbrief" nog niet gelezen hebben, dan raad ik je aan om net als mij te doen en beide boeken achter elkaar te lezen.
Ik garandeer je een aantal (ont)spannende leesuurtjes...
Wat een gave debuutthriller!