Meer dan 7,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Geweldige romantasy die nog lang in mijn hoofd blijft hangen!

YvetteV83 07 februari 2026
Laat ik beginnen met te zeggen dat ik echt wel even in dit boek moest komen. Ik werd overweldigd door de legenda aan het begin van het boek. Bladzijde na bladzijde waren gevuld met namen, termen, etc.
Niet te onthouden. De eerste 20 hoofdstukken heb ik meerdere keren heen en weer gebladerd, waardoor het verhaal me dus niet
helemaal greep. Terwijl ik de schrijfstijl wel heel mooi vond.

Maar toen…..! Toen greep het boek me. Het pakte me met twee handen beet en sleurde me het verhaal in. Ik kon het niet meer wegleggen en beleefde het verhaal zo intens dat ik alle kanten op ging qua emoties. Het verdriet, de rouw, de intense woede, maar ook de prachtige liefde en hunkering naar meer. Ik ging er dwars doorheen.
Gedurende het hele boek lees je vanuit het perspectief van Raeve en Kaan ( nieuwe book boyfriend ), maar tussendoor lees je ook over het verhaal van Elluin. Een prinses van een gestolen koninkrijk. Je ontdekt steeds meer over de relatie tussen hem drieën. Meerdere keren had ik een brok in mijn keel en liep er een traantje over mijn wang. Wat een prachtig, maar heftig verhaal.

Dit boek is exact wat ik van een Romantasy verwacht. Het is episch en houdt je in zijn greep tot de allerlaatste bladzijde.
Raeve is een geweldig hoofdpersoon. Sterk, trouw en zo koppig als de pest. Maar als ze van je houdt, dan gaat ze door het vuur voor je.
En dan Kaan. Doordat je ook vanuit zijn perspectief leest, leer je hem heel goed kennen. De verantwoordelijkheid over zijn mensen drukt zwaar op hem en al jarenlang loopt hij rond met een immens verlies.
Ondanks dat is hij een rechtvaardig man met een gouden hart.
Het boek eindigt met een prachtig open einde en ik kan niet wachten tot het volgende deel om verder op avontuur te gaan in het land der draken

Reageer op deze recensie

Meer recensies van YvetteV83

Gesponsord

In Toscane blijkt zwijgen soms dodelijk. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.