Meer dan 4,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Liefde in de lucht
STEUN JE BOEKHANDEL
Koop je boeken bij je lokale boekhandel.
Volg je favoriete boekhandel nu ook op Hebban.

Log in om je boekhandel te kiezen
5 13 4 26 3 45 2 10 1 2

Stewardess Hannah op Ibiza

96

Gelezen 108 Aan het lezen 0 Wil ik lezen 20 Favoriet 0 Recensies 2
Literatuur & Romans Spots 13   Topics 0

Liefde in de lucht is de humoristische nieuwe serie van Petra Kruijt, bekend van Laat me jou zijn en De mannenmaker. Liefde in de lucht gaat over de achtentwintigjarige Hannah, die net haar stewardessencursus heeft afgerond.

Samen met vriendin Myrthe gaat Hannah een paar dagen naar Ibiza. Ze kijkt ernaar uit om lekker alles los te laten, te zonnen en te feesten. Ze had er alleen geen rekening mee gehouden hóé los sommige dingen gaan op Ibiza. Net zomin als ze eraan had gedacht om goede schoenen in te pakken om over de keitjes van Ibiza-stad te lopen… En wat ze al helemaal niet zag aankomen, is dat Myrthe op het eiland een verliefdheid opdoet.

Perfect voor de lezers van Jill Mansell, Bridget Jones, en Lauren Weisberger!

+


Genre
Literatuur & Romans
Literaire roman, novelle
Serie
Liefde in de lucht (3)
Uitgeverij
Ambo|Anthos
Eerste editie
17 juli 2019
Laatste editie
23 juli 2019
ISBN
9789047204800


Boekinformatie wijzigen


Recensies (2)

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook

Reacties op: Stewardess Hannah op Ibiza

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie. Recensies schrijf je onder Schrijf een recensie.

Gesponsorde boeken