Advertentie
Liefde in de lucht

Stewardess Hannah op Ibiza

10
Rank 1025 Gelezen 12 Aan het lezen 2 Wil ik lezen 5 Favoriet 0 Recensies 0
Literatuur & Romans Spots 3   Topics 0

Liefde in de lucht is de humoristische nieuwe serie van Petra Kruijt, bekend van Laat me jou zijn en De mannenmaker. Liefde in de lucht gaat over de achtentwintigjarige Hannah, die net haar stewardessencursus heeft afgerond.

Samen met vriendin Myrthe gaat Hannah een paar dagen naar Ibiza. Ze kijkt ernaar uit om lekker alles los te laten, te zonnen en te feesten. Ze had er alleen geen rekening mee gehouden hóé los sommige dingen gaan op Ibiza. Net zomin als ze eraan had gedacht om goede schoenen in te pakken om over de keitjes van Ibiza-stad te lopen… En wat ze al helemaal niet zag aankomen, is dat Myrthe op het eiland een verliefdheid opdoet.

Perfect voor de lezers van Jill Mansell, Bridget Jones, en Lauren Weisberger!

Genre
Literatuur & Romans
Serie
Liefde in de lucht (3)
Uitgeverij
Ambo|Anthos
Laatste editie
17 juli 2019
ISBN
9789047204800
+

Boekinformatie wijzigen
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie E-book prijsvergelijker

Door lezers

Er was eens... / Marieke's leesweken 31 en 32
13 augustus 2019 62 reacties
Chick loves books / Wat las deze chick in juli?
31 juli 2019 25 reacties
Feelgood Club / Liefde in de lucht: deel 2 en deel 3
23 juli 2019 1 reactie
  Meer artikelen