Advertentie
Liefde in de lucht

Stewardess Hannah in Parijs

33
Rank 346 Gelezen 39 Aan het lezen 1 Wil ik lezen 34 Favoriet 0 Recensies 1
Literatuur & Romans Lijsten 1 Spots 10   Topics 0

‘Liefde in de lucht’ is de humoristische nieuwe serie van Petra Kruijt, bekend van ‘Laat me jou zijn’ en ‘De mannenmaker’. ‘Liefde in de lucht’ gaat over de achtentwintigjarige Hannah, die net haar stewardessencursus heeft afgerond. Na een tijdlang als serveerster te hebben gewerkt, heeft ze besloten iets te gaan doen wat haar echt leuk lijkt, namelijk stewardess zijn. Maar dat gaat niet zonder slag of stoot. In dit eerste deel gaat haar eerste vlucht naar het romantische Parijs, en het is maar de vraag of Hannah haar eerste werkdag overleeft… Perfect voor de lezers van Jill Mansell, Briget Jones, en Lauren Weisberger!

Genre
Literatuur & Romans
Serie
Liefde in de lucht (1)
Aantal pagina’s
37
Uitgeverij
Ambo|Anthos
Laatste editie
28 mei 2019
ISBN
9789047204763 , 9789047204770
+

Boekinformatie wijzigen
1 keer bewerkt, laatste bewerking door Esther Jansen
Rapporteer deze bijdrage
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie
? Bestel dit boek bij Libris.nl Bestel het e-book € 0,99
E-book prijsvergelijker

Door lezers

Feelgood Café / Liefde in de lucht: deel 6 en deel 7
26 november 2019 16 reacties
Feelgood Café / Liefde in de lucht: deel 5 en deel 6
24 oktober 2019 2 reacties
Feelgood Café / Liefde in de lucht: deel 4 en deel 5
24 september 2019 2 reacties
  Meer artikelen van lezers

Topics


Start een topic voor discussies met andere lezers, vragen over boeken of het delen van leuke trivia over boeken of auteurs.

Start een nieuw topic

Lezersrecensies (1)

A la Bridget Jones

door: Paula van Mourik 1 like
Het eerste deel van een tiendelige serie waarin de lezer kennismaakt met stewardess Hannah tijdens haar eerste vlucht naar Parijs. Zeer leuk kort verhaal à la Bridget Jones. Hilarisch, maar ook plaatsvervangende schaamte. Ik kijk uit naar de volgende delen!

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook