Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Bechamel Mucho

AnneliesLeest 17 juni 2024
Nadat Alex alles had en weer kwijtraakte vond hij een job die hem wegkaapte bij alles waarmee hij vertrouwt was. Toch voelt hij zich snel thuis als animator in een clubhotel in Mallorca. Al het vrouwelijk 'schoon' dat zichzelf eens een pleziertje wil gunnen helpt daar uiteraard bij. Alex duikt met allerlei vrouwen het bed in; een kersverse weduwe, een alleenstaande moeder, een stewardess…Maar toch blijft Alex diep vanbinnen, leeg en ongelukkig. Wie is Alex echt en wie wil hij zijn na deze zomer vol verandering.

Ik las eerder nog nooit iets van Dimitri Verhulst, maar ik denk dat ik dat na Bechamel Mucho wel vaker ga doen.

In Bechamel Mucho komen verschillende verhalen van telkens weer andere vrouwen aan bod en allemaal verlangen ze naar hetzelfde, naar een nacht met Alex.

Dimitri Verhulst weet op grappige, vaak sarcastische manier een verhaal aaneen te breien. Een verhaal zo vlot, dat maar door en door en door gaat. Een verhaal dat mij als lezer helemaal wist te overrompelen.

Hoewel er veel humor aan bod komt, voel je onderliggend een duidelijke boodschap. Hard, kwetsbaar, cynisch en met momenten ook wel best zwartgallig en platvloers. Maar het is net dat, dat het verhaal enorm eerlijk maakt.

Bechamel Munho is geen verhaal waar je vrolijk van wordt. Maar dat hoeft ook niet, want het is meer dan dat. Het is een verhaal over keuzes maken, geluk zoeken, en je leven laten leven.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van AnneliesLeest

Gesponsord

Een Nederlander en een Française, twee talen, twee culturen. Twee werelden. Een arts en een studente kunstgeschiedenis. Louter tegenstellingen, maar één grote liefde. Groot genoeg?

Als rechercheur Emmy Clifton de verdwijning van twee tienermeisjes onderzoekt, realiseert ze zich dat ze hen nooit écht heeft gekend. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.