Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Een leuk tussendoortje

Ans Stier 11 juni 2020
Wat een prachtige cover! Mooie kleuren heel aantrekkelijk. Snel kijken waar het over gaat. Wat?! Vergelijkingen met Dan Brown en Paolo Coelho! Wow dat klinkt goed en is veel belovend. Dit was mijn eerste indruk en dit zorgde ervoor dat ik als een magneet naar dit boek toegetrokken werd.
Het verhaal leest heel makkelijk. De schrijfstijl is eenvoudig en heel begrijpelijk. Het gevoel dat ik al snel kreeg bij dit boek is dat het een beetje “young adult” stijl is. Door de manier van schrijven maar ook doordat het naar mijn idee een mooi verhaal is maar heel oppervlakkig. Het had dieper uitgewerkt mogen worden. Vermoedelijk had ik veel te hoge verwachtingen doordat het met auteurs als Coelho en Brown vergeleken werd. Achteraf is dit jammer, hierdoor is mijn verwachting/beeld vertroebeld waardoor het misschien niet echt een eerlijke kans heeft gehad. Ik heb het boek met plezier gelezen. Het is een mooi en modern “Jezusverhaal”. Een boek met een mooie boodschap en het geeft een blij gevoel. De personages blijven helaas oppervlakkig en alles wat gebeurd wordt snel afgehandeld. Hierdoor is het soms wat lastig om aan het boek gekluisterd te blijven. De diepgang ontbreekt. Mijn algemene indruk: dit boek is een leuk tussendoortje maar helaas niet wat ik ervan had verwacht.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Ans Stier

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.