Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

erika geeft nooit op

Arnautovic12 16 maart 2020
Alweer een to boek van Robert Bryndza, vanaf begin word je meegetrokken vol spanning en onverwachte momenten. Bryndza weet op het juiste moment de spanning op te bouwen. Als je denkt dat het bijna ten einde is, weer een onverwachte wending. We leren Erika ook weer beetje bij beetje beter kennen, ze geeft nooit op en haar privé leven wordt steeds beter in het verhaal gebracht.

Sterk geschreven, leest als een sneltrein!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Arnautovic12

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.