Meer dan 6,7 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Ik kon er niet aan wennen...

Boekenmetkoffie 10 september 2025
Waar iedereen helemaal lyrisch is over dit boek, ben ik dat niet...

Door de flaptekst werd ik enorm enthousiast. Ik was mega nieuwsgierig naar het verhaal. Boeken en muziek zijn twee grote liefdes.
Het verhaal ansich is heel interessant. Ik begon al te twijfelen of het nou waargebeurd is of niet. Vind het altijd interessant om te lezen hoe het er ergens achter de schermen aan toe gaat.
Maar de manier van schrijven? Ik kon er echt niet aan wennen. Het las voor mij echt niet lekker. Ik had het pakkender gevonden als het niet zo als interview (script bijna) was geschreven, maar meer als een normaal/vertellend verhaal.
Ik kan me wel heel goed voorstellen dat dit als luisterboek dan weer wél heel leuk is!

Heb me vermaakt, maar geen favoriet.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Boekenmetkoffie

Gesponsord

Een verborgen verleden, drie generaties vrouwen en een Siciliaans decor vol geheimen: Als bittere sinaasappels is dé Italiaanse succesroman die je niet loslaat.