Meer dan 6,6 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Liefde in de lucht?

bookloveranna 27 juli 2025
Dit was alweer mijn 8e boek van Esther, maar het eerste boek dat door haar is geschreven. Dat merk ik wel aan haar schrijfstijl, die is de afgelopen jaren alleen maar beter geworden.

Het boek is makkelijk leesbaar: veel kortere, duidelijke zinnen, weinig moeilijke woorden. Er gebeurt wel erg veel in dit boek: van slagen voor de HAVO tot trouwen, van verlies tot geboorte, over bedrog, verhuizen en sabotage. Een heerlijk liefdesverhaal met veel mooie en lieve personages die we allemaal best goed leren kennen.

Maar ga vooral zelf met Rebecca mee op reis naar Corn-wat en ontdek hoe haar liefde voor Pencarrow en de bewoners opbloeit. Hoe ze zichzelf terugvindt en een plekje in de harten van velen verovert.
1

Reageer op deze recensie

Meer recensies van bookloveranna