Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Een absolute herfstdroom voor liefhebbers van Gilmore Girls en small town romance

Charcoziness 23 september 2025
"Echt succes is een leven leiden omringd door mensen van wie je houdt en die van jou houden, op een plek die je gelukkig maakt terwijl je de dingen doet waar je van houdt."

Dit boek is alsof je jezelf wikkelt in een zachte deken met pompoenprint, terwijl je geniet van een pumpkin spice latte en versgebakken appelciderdonuts op een druilerige herfstdag. Een absolute herfstdroom voor liefhebbers van Gilmore Girls en small town romance.

Als herfstliefhebber kon ik mijn geluk niet op toen ik dit boek ontving. De cover is zo knus en cute (kijk nou naar die lieve toet van mopshond Pumpkin) en ook de omschrijving maakte mij razend enthousiast: al mijn favoriete tropes en een aanrader voor fans van Gilmore Girls. Mijn verwachtingen waren dan ook torenhoog, en die zijn overtroffen. Het boek krijgt van mij de volle 5 sterren. Dit is namelijk hét boek dat je wil lezen om je hoofd leeg te maken en helemaal in de herfststemming te komen. Het las heerlijk weg, ik vloog letterlijk door de pagina's heen! Ik heb dit niet vaak, maar de schrijfstijl van de auteur is zo prettig dat je gewoon vergeet dat je aan het lezen bent. Echt een boek waar je even niet bij na hoeft te denken.

Mijn ultieme droom is een roadtrip door de VS tijdens de herfst, en door dit boek kon ik toch een beetje ervaren hoe het is om een Amerikaanse herfst te beleven. Het verhaal was zo warm, gezellig en knus. Oh, wat zou ik graag het fictieve Harvest Hollow willen bezoeken. Door de appelboomgaard wandelen, een kamer boeken in de B&B, op de foto met Pumpkin in zijn oranje pyjama, naar het oogstfestival gaan en last but not least: een Gilmore Girls-festival in de drive-in. Oh, en het belangrijkste: AIDEN. Hij draagt flanel, heeft een blonde labrador genaamd Argus, houdt van lezen en heeft zelf een boekenkast (met ladder) gebouwd. Daarbij is hij ook nog eens heel hot, voorziet je van pumpkin spice koffie en bouwt een gigantische inloopkast voor je. Moet ik nog meer zeggen!?

Het is een heerlijk childhood friends to lovers-verhaal vol geplaag, hilarische momenten, zwijmelmomentjes en een vleugje (pumpkin) spice.

Ik hoop dat er nog veel delen zullen volgen, want ik wil niks liever dan terugkeren naar Harvest Hollow en lezen over het liefdesverhaal van Jesse & Maria en Charlotte & Sawyer.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Charcoziness

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Matthew’s vriend wordt door een stalker bedreigd. Als er meerdere moorden worden gepleegd, lijken deze met dezelfde stalker verband te houden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.