Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Second chance romance met diepgang

Charcoziness 20 september 2025
3.75☆

"Je weet wat ze zeggen: de tweede keer is scheepsrecht, schat. Of iets in die trant."

Lessons in Forgiving is het tweede deel in de Hall Beck University-serie, een heerlijke soccerromance die zich afspeelt op een Amerikaanse universiteitscampus. Ik heb genoten van het eerste deel, waarin je kennismaakt met Athalia en Dylan. Tijdens het eerste deel was ik al heel benieuwd naar Henry, de broer van Athalia. Ik stond dus te popelen om te starten in dit tweede deel. Niet alleen heb ik genoten van dit verhaal, maar het is ook nog eens een lust voor het oog: het heeft prachtige sprayed edges en de cover bevat elementen die aan de orde komen in het verhaal (o.a. Pip & de Hall Beck Post).

Ook dit boek bevat de kenmerkende schrijfstijl van Selina Mae (denk aan uitgebreide beschrijvingen en veel details). In het eerste deel moest ik hieraan wennen, maar in dit tweede deel vond ik dit juist prettig. Hierdoor voelen de personages levensecht aan en leer je ze goed kennen. Ik vond Paula een heel herkenbaar personage, bijvoorbeeld vanwege haar onzekerheid en haar moeite met het maken van beslissingen (ik heb hier zelf ook enorm last van). Dit was een enorme tegenstelling met Athalia, die juist heel zelfverzekerd was. Ik merkte ook meteen dat dit verhaal heel anders was, omdat het voor mijn gevoel een stuk serieuzer en volwassener was dan het eerste deel. Het las heel makkelijk weg, en gaandeweg het verhaal kom je erachter wat de reden was voor de breuk tussen Paula en Henry en wat het beruchte artikel was waardoor Paula een jaar lang niet mocht schrijven voor de Hall Beck Post. Ik genoot van de manier waarop Paula en Henry door het profiel weer nader tot elkaar kwamen, en de tropes die in dit verhaal aan bod kwamen: second chance, only one bed en forced proximity.

Misschien een onpopulaire mening, maar ik moet bekennen dat ik het eerste deel leuker vond. Dit is echter misschien meer een smaakkwestie, omdat ik gewoon gek ben op fake dating en een goed uitgewerkte enemies-to-lovers-dynamiek. Ik miste in dit deel de opbouwende spanning en het sarcasme. Desondanks heb ik nog steeds van dit verhaal genoten en kijk ik uit naar het derde deel: Lessons in Falling.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Charcoziness

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Matthew’s vriend wordt door een stalker bedreigd. Als er meerdere moorden worden gepleegd, lijken deze met dezelfde stalker verband te houden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.