Lezersrecensie
Verassende feelgood
Voor de hebban leesclub mocht ik dit boek meelezen.
Na het lezen van de flaptekst ging ik uit van een echte feelgood a la Bridget Jones. Maar na het lezen van het boek zelf vond ik het meer dan een gewone feelgood. Door de prettige schrijfstijl van Wendy las het boek heerlijk makkelijk weg maar er zat veel meer diepgang in dan ik had gedacht.
In het boek volgen we Isa moeder van 2 zoontjes die na een relatie breuk alleen de lockdown ingaat. Haar beste vriendin Liddy helpt haar aan een tinderaccount en zo slaat Isa aan het daten in lockdowntijd.
Het boek is opgedeeld in 3 delen en dat is niet zonder reden gedaan. Het geeft niet alleen een nieuw stuk van het verhaal aan maar ook de ontwikkelingen die Isa doormaakt in haar leven.
De engelse stukjes aan het begin van elk hoofdstuk vond ik een leuke toevoeging aan het geheel, mede ook omdat de boodschap erachter soms dieper ging dan op het eerste moment gedacht.
Kortom vond ik het een heerlijke feelgood om weg te lezen en heb het boek vooral met een lach op mijn gezicht weg zitten lezen. Juist door de herkenbare gebeurtenissen in het boek las het vlotjes weg.
Ik vond het een mooi boek over de liefde en dat je soms eerst meer tot jezelf moet komen voordat je anderen kan liefhebben.