Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Wirwarwezel-avonturen

Desiree 30 april 2025
Grappige verhalen in een groot lettertype. Ideaal voor de beginnende lezer, zo'n beetje eind groep 3 en begin groep 4. Sommige verhalen zag ik voor me en deden me sterk aan Buurman en Buurman denken. Het verhaal waarin één van de wirwarwezels een woord zoekt, vond ik erg grappig en een leuk einde hebben. Dit verhaal zou ik wel aan de klas willen voorlezen, omdat veel kinderen weleens een woord kwijt zijn.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Desiree

Gesponsord

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs

In een wrak voor de Texelse kust wordt een waardevolle trouwjurk gevonden. Het is aan archeologe Emilie om het verhaal achter de jurk te ontrafelen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Mirjam van Biemen was acht jaar oud toen haar moeder een einde aan haar leven maakte in een psychiatrische inrichting. Twintig jaar later gaat Mirjam op zoek naar antwoorden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.