Meer dan 6,7 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Een zeer emotionele en liefdevolle roman over een gezin dat door een donkere tijd gaat.

Diane Kooistra 11 september 2025
Auteurs Lennart Meeuse en Henrieke van der Hoek uit Veenendaal delen niet alleen een relatie, maar ook een liefde voor schrijven. Wat begon als Henrieke's hobby is uitgegroeid tot een gedeelde passie die hen steeds weer nieuwe dingen over elkaar leert.

Emily en Ryan zijn gelukkig getrouwd en ouders van hun zoontje Luke als op een vakantiereis alles anders wordt. Luke overleeft het ongeluk niet en ze moeten samen verder.
Dit boek laat zien hoe twee mensen een meer dan intens en alles verscheurd verdriet delen en ook ieder apart beleven.
Hoe het geloof in God hun er steeds doorheen helpt hoewel ze Zijn hand ook regelmatig loslaten door twijfel en verdriet.
Het is tijdens het lezen regelmatig de vraag wat dit echtpaar zal doen, bij elkaar blijven of niet? En is er een kinderwens?
Alles wordt nauwlettend beschreven en door de lezer gevolgd. Het is soms wel erg gedetailleerd en dat laat het verhaal een beetje zweven.
Soms is dat aspect wel teveel aanwezig, het begin is echt als een sprookje maar geeft ook aan dat mensen zich die tijd zo herinneren. Er is duidelijk een tijd voor en een tijd na het ongeluk.
Hun keuzes zijn van hunzelf en worden respectvol beschreven.
Ze sparen zichzelf daarin niet en nemen de lezer mee in alle twijfels die er zijn.
Het boek zou voor een roman te gedetailleerd zijn maar voor een levensverhaal als dit kan er alleen maar respect worden gevoeld voor wat er allemaal beschreven is.
Het was echt een donkere en zware tijd en of het goed komt zal de lezer achter komen na het epiloog.

Een zeer emotionele en liefdevolle roman over een gezin dat door een donkere tijd gaat.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Diane Kooistra

Gesponsord

Een verborgen verleden, drie generaties vrouwen en een Siciliaans decor vol geheimen: Als bittere sinaasappels is dé Italiaanse succesroman die je niet loslaat.