Meer dan 7,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Een boek om nooit meer te vergeten!

Esther Stui 02 februari 2026 Auteur
Dit verhaal is als een golf die je meesleurt de zee in en die je met veel geraas terugbrengt op het strand. Dat je onderdompelt in een wereld vol natuurschoon, vol onstuimigheid, vol liefde en dat je aan de bladzijden gekluisterd houdt. Een boek dat mij meteen het gevoel gaf dat ik iets adembenemend en hartverscheurend moois aan het lezen was. Een boek dat een plek verdient in mijn lijst van favoriete boeken allertijden en niet op nummer vijftig, maar gelijk in de top tien. Er rest mij als auteur niets anders dan een diepe buiging te maken. Bedankt voor deze geweldig mooie leeservaring, Charlotte!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Esther Stui

Gesponsord

De ijzersterke nieuwe roman van de auteur van de moderne klassieker De overlevenden! Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.