Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Geweldig mooi is dit laatste deel

Geja 14 juni 2025
Gevonden van Sofie Cloet
Deel 3 van Brugse liefde
(4.5 ster)

Dit vond ik persoonlijk het mooiste deel, van de serie.
Het is pakkend, beeldend, aangrijpend met een vleugje humor en spannend geschreven. De personages zijn ook heel goed beschreven. Vanaf het eerste tot de laatste deel zag je Sofie groeien in haar schrijfstijl. Soms zaten er vlaamse zinnen in, waardoor je even moet omschakelen.
Bij dit deel werd ik echt in het verhaal getrokken. Het verhaal gaat over vertrouwen, rouw, verdriet en lief hebben. Wat heel mooi en warm beschreven is. En wanneer je het boek uit hebt, is de cirkel rond.

Eric werkte bij de politie en door een incident is hij gewond geraakt aan zijn knie. Hierdoor kan hij het werk niet meer doen en heeft een andere baan. Zijn maatje spike die met pensioen is, is zijn steun en trekt hem erdoor. Eric
ziet na jaren zijn mooie Leila, tijdens het uitlaten van Spike. Maar niet op een manier wat hij verwacht. Hij helpt en beschermt Leila tegen haar ex Boris.
De gevoelens komen weer naar boven, van jaren geleden toen ze smoor verliefd waren. Er word veel gepraat en alles word uitgesproken. Leila gaat na een dringend telefoontje, snel naar haar vader toe. Tijdens het uitlaten van spike krijgt Eric een telefoontje van z'n oud collega. Zo ontdekt hij wie Boris werkelijk is.
Het verleden en incident komt weer boven. Eric gaat snel naar huis en dan ontdekt hij dat Leila weg is.
Hoe dit gaat aflopen moet je echt zelf gaan lezen. Ik zat gekluisterd aan het boek en heb een traan gelaten om spike. Je leest hoe verdriet maar ook de vreugde samenkomen. Er zitten ook steamy scenes in. Meer zeg ik niet, want laat al teveel los. Dit laatse deel is een echt aanrader om te lezen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Geja

Gesponsord

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs