Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Stripverhaal zonder afbeeldingen

George Knottnerus 30 mei 2020 Auteur
Echt m’n best gedaan met dit boek, maar de humor vond ik nogal over de top. Daarbij komt dat ik me de personages niet echt kon inleven. Het geheel kwam op mij over als een stripverhaal zonder afbeeldingen. Over een tijdje zal ik het nog eens proberen en misschien, heel misschien, ben ik dan milder.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van George Knottnerus

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.