Meer dan 6,6 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Heerlijk hilarische romcom

Her_Fading_Words 19 augustus 2025

In 'Maid for Each Other' volgen we het verhaal van schoonmaakster Abi. Wanneer ze door een ongedierteplaag tijdelijk zonder onderdak komt te zitten, besluit ze even in een flat waar ze schoonmaakt te logeren. Daar lijkt geen haan naar te kraaien... tot de ouders van de eigenaar plots voor haar neus staan. En haar ook nog eens lijken te kennen! Voor ze het goed en wel beseft, wordt Abi meegesleurd in een fake dating-avontuur met de rijke Declan Powell.

Ik moet zeggen dat het al van 'The Hating Game' geleden was dat ik nog eens zo goed heb kunnen lachen met een romantic comedy/feelgood. Begrijp me niet verkeerd, ik hou van boeken zoals 'The Spanish Love Deception' en 'Not in My Book', maar deze heeft toch een speciaal lachsnaartje weten te raken.

Misschien ligt het aan de ongelofelijk vlotte en geloofwaardige vertaling (waarvoor dank Tessa Van Dooren), of misschien was het het levendige, 'ik-laat-niet-met-me-sollen'-karakter van Abi en de speelse chemie met Declan waardoor ik meteen in het verhaal zat.

Dit was hoe dan ook een vijfsterrenboek voor mij. Ik zou willen dat ik het nog eens kon herlezen en er net zoveel van kon genieten als eerst. Wie weet dat me dat over een paar jaar wel lukt? Een zeef van een geheugen hebben kan soms al eens nuttig zijn.

Wat kun je verwachten bij dit boek?
- Fake dating
- Forced proximity
- Opposites attract
- Slow burn vriendschap en romance
- Speels gekibbel

Kortom, een heerlijke romcom die je hart een tikkeltje sneller zal doen slaan!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Her_Fading_Words

Gesponsord

In 1938 vluchten de Freuds van Wenen naar Londen, waar Anna Freud weeshuizen opricht en op zoek gaat naar erkenning en hechte vriendschappen.

De jonge, verloren Ambre komt na een mislukte zelfmoordpoging in een hotel in de bergen terecht, waar ze zichzelf en het leven opnieuw leert te ontdekken.