Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Op de leeslijst

Inge Weel 12 maart 2025
Heb dit boek aan mijn vwo-leerlingen aangeraden om voor de literatuurlijst te lezen. Zeven hebben het gelezen, van wie er zes heel enthousiast zijn, en enkelen zeggen zelfs dat dit het mooiste boek is dat ze ooit lazen. Het feit dat het geschreven is door een leeftijdsgenoot met wie ze zich kunnen identificeren maar wiens lot anders was dan dat van hen, draagt daar zeker aan bij. Het zet ze echt aan het denken. Zie uit naar de mondeling examens de komende weken. Wat is het toch mooi dat boeken je levend kunnen houden.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Inge Weel

Gesponsord

Een Nederlander en een Française, twee talen, twee culturen. Twee werelden. Een arts en een studente kunstgeschiedenis. Louter tegenstellingen, maar één grote liefde. Groot genoeg?

Als rechercheur Emmy Clifton de verdwijning van twee tienermeisjes onderzoekt, realiseert ze zich dat ze hen nooit écht heeft gekend. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.