Meer dan 7,1 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Prachtig verhaal!

Janneke 11 januari 2026
Review Tijd

Van SVM Publishing mocht ik het boek When the moon hatched lezen, en dit is wat ik ervan vond.

Het gaat over Raeve, zij is Fae en lid van de rebellengroep en moord stilletjes de bad guys uit. Totdat ze gevangen wordt genomen door de Nobelsgilde. En nu wacht ze op een uitspraak in de gevangenis.
En we hebben Kaan, gebroken door het verlies van zijn geliefde, onthoofde hij een koning en heeft nu de titel geëigend.
Maar wanneer hij wordt gelokt naar een gevangenis ziet hij de opgesloten Raeve.
-
Ook komen er draken in voor en als draken sterven krullen ze op en gaan ze de lucht in. Ze worden manen. En ze vallen nooit.
Maar wanneer er op een dag een Maan valt, is dit ongekend en worden er langzaamaan geheimen ontrafeld..

Pfoe wat een boek was dit zeg!
Prachtig verhaal vol geheimen, dilemma's, zoektochten, en het leren leven met jezelf.
Er is een begrippen lijst in het begin over de magie, wezens, karakters, plaatsen. Maar laat dit je niet afschrikken. In dit boek moet je in begin even je kop erbij houden maar daarna leest het verhaal heerlijk weg.
Dus neem rustig de tijd en plek om aan dit boek te beginnen. Want het is en blijft High Fantasy verhaal.
Er is veel innerlijke dialogen waardoor we steeds meer informatie krijgen over iets, of te weten komen hoe de karakters denken.
Zij is gewoon een badass FMC met hele leuke gevatte opmerkingen en laat zich zeker niet over zich heen lopen. Hoewel ze met veel problemen kamt die ze ook goed verstopt zodat ze een killer machine blijft. Blijkt het toch dat het op een gegeven moment niet meer gaat.
Er zijn ook dagboek fragmenten die langskomen, die geschreven zijn door Elluin maar je weet niet wie zij is in het verhaal. Daar kom je later in het verhaal achter en OMG wanneer je het verhaal volgt en langzaam de touwtjes aan elkaar vastbindt sta je even op zijn kop. En dan het einde!.. ik kan niet wachten op deel 2.
Het is goed vertaald. De schrijfwijze is fijn en zeer poëtisch geschreven. Ikzelf houd hier wel van in plaats van recht toe recht aan.
Je blijft je interesse houden omdat je steeds meer puzzelstukjes krijgt, ook de banter tussen Kaan en Raeve is geweldig. Hoeveel geduld hij heeft met haar en haar opmerkingen. Jaa green flags all over!
Ik heb ook een paar keer tranen in mijn ogen gehad door wat er verteld werd. Ik zou Raeve echt een knuffel willen geven.

Dit boek heb ik 5 sterren gegeven.
Dus ik raad je zeer zeker aan om dit boek te lezen! Dus ga hem halen.

Dankjewel SVM publishing dat ik dit boek heb mogen recenseren en het PR pakket heb mogen ontvangen. Ik heb ervan genoten!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Janneke