Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Voor de fan..

LinseyM 13 oktober 2020
Niet het beste boek van de serie maar als je alles op volgorde leest wil je deze ook zeker niet missen. Zelf vind ik het heel fijn dat de personages van de eerdere boeken steeds terugkomen en een rol blijven spelen. Zoals Lily Saul, Rat en Beer, Sansone etc. Je hebt tijdens het lezen dan het gevoel dat je iedereen al kent met de bijbehorende rugzakken. Als je niet eerder een boek uit deze serie hebt gelezen is het misschien ongeloofwaardig een school in een kasteel voor "speciale kinderen " maar de echt fan weet wel beter. Ik heb er weer van genoten!!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van LinseyM

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.