Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Mooi verhaal

Maaike 13 december 2019
Ik vond het een mooi verhaal, maar het kostte me best wat moeite om er doorheen te komen. Het leest heel langzaam en is bijna helemaal vanaf een afstandje verteld. Daarnaast hebben de personages moeilijke namen, waardoor ze voor mij lastig uit elkaar te houden zijn. Wat dan weer niet bijdroeg aan de snelheid van het verhaal. Maar het zijn wel allemaal unieke personen. Ik vind de wereld van het Grensland mooi en de verhaallijn goed geschreven en ben benieuwd naar deel 2.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Maaike

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Matthew’s vriend wordt door een stalker bedreigd. Als er meerdere moorden worden gepleegd, lijken deze met dezelfde stalker verband te houden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.