Lezersrecensie

Een gevaarlijk staatsbanket


Marina67 Marina67
23 mrt 2025

De jonge Beatrix organiseert in de jaren 80 een staatsbanket vanwege het bezoek van de Franse minister-president. Bij de organisatie van het banket is de hele hofhouding betrokken en er zijn 200 gasten.
Als er een genodigde dood neervalt en blijkt te zijn vergiftigd zijn er dus vele verdachten.

Beatrix kan het weer niet laten om zich samen met haar secretaris Henriette Loudon te bemoeien met het onderzoek. De vriend van Henriette, Jan-Willem Roest, werkt bij het ministerie van Buitenlandse Zaken en raakt ook betrokken bij hun speuders activiteiten. Het lukt Bea en Jet om het aantal verdachten te reduceren tot 5, zeker nadat er nog een moord wordt gepleegd. Alle aanwijzingen leiden naar de Nederlandse Adelsvereniging. De betrokken rechercheur is onder de indruk en nodigt Bea zelfs uit om te solliciteren naar een baan als rechercheur.
Maar lukt het Beatrix en Henriette om ook deze zaak op te lossen?

In dit verhaal zit wederom veel vaart en veel humor, wat het tot een heerlijke pageturner maakt met fijne, herkenbare personages.

Reacties

Meer recensies van Marina67

Boeken van dezelfde auteur