Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Wauw

Marina67 12 februari 2020
Zo wat een goede thriller. Alle ingrediënten daarvoor zijn aanwezig.
Geir Tangen weet de aandacht vast te houden en laat de lezer zich tot het allerlaatste moment afvragen wie en waarom. Zijn schrijfstijl is prettig en ook hier en daar komisch. Er zitten originele twists in het verhaal. Om niet te spoileren laat ik er niets over los.
Het plot is degelijk en de schrijver blijft bij het plot, wat erg fijn is omdat het daardoor een begrijpelijk verhaal blijft. De karakters worden goed neergezet en zijn stabiel.
Voor mij 4,5 ster

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Marina67

Gesponsord

Wanneer een bekende influencer wordt ontvoerd is het aan herstellend criminoloog Jackie Laurijssen de taak om haar veilig terug te halen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.