Lezersrecensie

Fijn tussendoor boek


Marina67 Marina67
2 apr 2026

Alle delen van de Cherringham serie zijn korte verhalen van zo'n honderd pagina's. Dat maakt het fijne boeken voor tussendoor. Vergelijkbaar met Baantjers en Agatha Christies.
Dit is deel 1, waarin we kennis maken met de hoofdpersonen. Jack, een gepensioneerd rechercheur die uit de VS naar Engeland is gekomen om zijn verleden achter zich te laten, en Sarah, pas geleden gescheiden en met haar kinderen weer terug in haar geboortedorp.
Samen leggen Jack en Sarah de puzzel van de moord op Sarahs jeugdvriendin Sammi, hetgeen de politie afdoet als zelfmoord. In een dorp waarin iedereen alles van elkaar lijkt te weten, maar er toch geheimen zijn, en Jack gezien wordt als de Yank, is dit nog best een uitdaging.

Reacties

Meer recensies van Marina67

Boeken van dezelfde auteur