Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Voor mij geen 'Koningin van de Spanning'

Mary 08 februari 2025
Dit is mijn eerste kennismaking met de schrijfster Mary Higgins Clark. Ik heb het boek uiteindelijk met plezier gelezen, voornamelijk doordat ik vanaf de helft van het boek in langere aaneengesloten periodes heb gelezen. Het boek leent zich er minder voor om in kortere periodes te lezen. Ik vond dat daardoor te veel (onnodige) randpersonages aanwezig waren die het verhaal wat lastiger te volgen maakte.

Het verhaal an sich is prima, maar ik stoorde me aan de voorspelbaarheid, en ik vond de schrijfstijl niet erg prettig: regelmatig moest ik alineas opnieuw lezen. De personages maakten daarnaast vreemde keuzes en het verhaal deed soms voorkomen dat een doorbraak was gemaakt in het onderzoek, maar als lezer was dit al eerder te herleiden of was het reeds benoemd.

De uiteindelijk plottwist werd al doorzien en heeft het verhaal daarmee niet gered. Al met al kan ik op basis van deze ervaring niet onderschrijven dat deze auteur de 'Koningin van de Spanning' worst genoemd.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Mary

Gesponsord

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs