Lezersrecensie

Meer dan geslaagd debuut!


Miekes.boekenwereld Miekes.boekenwereld
28 mrt 2026

Wat een geweldig verhaal heeft Day Lernout geschreven. Ellington sloot ik direct in mijn hart en Abby vond ik ook meteen sympathiek. Ze hebben allebei op hun eigen manier geen gemakkelijk leven, maar ze blijven positief. En Duncan is een eigenaardige maar lieve opa, begrijpelijk dat Ellington voor hem door het vuur gaat.

Door de korte hoofdstukken, waarin de spanning geleidelijk oploopt, vloog ik door dit boek heen. Op een gegeven moment komt er een wending die ik niet had zien aankomen. Daarmee wordt het verhaal ook harder, wreder en rauwer. Dat past binnen dit verhaal en ik moet zeggen, ik hou er wel van.

Dit boek is voor sci-fi en thrillerlezers absoluut het lezen waard: wanneer je eraan begint heb je geen idee wat dit verhaal voor je in petto heeft. Heel tof gedaan! Ik heb genoten van dit debuut en ben benieuwd naar toekomstig werk van Day Lernout.

'Spoken bestaan niet. Het zijn herinneringen die je achtervolgen.'

Met dank aan Day Lernout voor het recensie-exemplaar.

Reacties

Meer recensies van Miekes.boekenwereld

Boeken van dezelfde auteur