Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

In zit erbij maar zie het niet.

Oke ik was mega nieuwsgierig naar dit boek. Ideaal om te luisteren na een zware werkdag vond ik. Maar ik snap de hype errond niet.
Misschien heb ik al teveel van deze boeken gelezen/gehoord, maar persoonlijk heb ik er weinig nieuws uit meegekregen. Is het misschien omdat er veel voorbeelden zijn uit het verleden waarvan ik vind dat ze niet bij het heden passen? Ik weet het niet, maar het was niets voor mij helaas... ik had er meer van verwacht.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van nathalie-van-samang

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.