Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Zalig zomerboek

Nathalie.leest 02 juli 2025
Lisette Jonkman is er weer in geslaagd om een hilarisch boek neer te pennen. Het verhaal gaat over Rozemarijn 'Roos' die op een bepaald moment door heeft dat wanneer je ouder wordt er toch wel wat dingen veranderen. Zoals bijvoorbeeld dynamieken in een vriendengroep, levenswijzen. Ook al gelooft ze niet in het huisje-boompje-beestje, toch worden haar gevoelens enorm van hier naar daar geslingerd. Ze neemt haar fake date mee naar de bruiloft van haar beste vriendin, maar tegelijkertijd is er ook nog Mindel die ondertussen een héle goede vriendin is geworden. Roos moet terug op zoek naar zichzelf, wat wil ze zelf?

Je vliegt doorheen het boek dankzij de grappige schrijfstijl. Alsook de snelheid van het verhaal. Geen enkel moment was het saai, geen enkel moment valt het stil. Je wilt gewoon meer. Sommige momenten kon je voorspellen, maar er waren ook heel veel verrassingen doorheen het boek. Verwacht je ook zeker aan de nodige .

Wat ik niet verwachtte was een queer-romance. Op voorhand heb ik niet rondgezocht naar beoordelingen van anderen. En de andere verhalen die ik las van Lisette bevatten dit niet. Daarom was het ook onverwacht, maar zeker niet minder.
Het was voor mezelf een 5 boek! Dus zoek je nog een zalig zomerboek...lezen zou ik zeggen!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Nathalie.leest

Gesponsord

Wanneer een bekende influencer wordt ontvoerd is het aan herstellend criminoloog Jackie Laurijssen de taak om haar veilig terug te halen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.