Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Een rollercoaster

Pleuntje Hijman 21 september 2024 Boekverkoper
Al bij het lezen van de flaptekst werd ik nieuwsgierig: wat is er met die SUV, wat is er met dat kinderfeestje, het zal toch niet? Bij het lezen had ik het villadorp in mijn hoofd waar ik ooit werkte en ik zag het daar allemaal voor mijn ogen gebeuren. De mensen, de situatie, de reactie. Mijn favoriete personage is Pepijn, die niet eens een grote rol speelt maar zijn taak (gelukkig) serieus neemt en doet wat hij kan. Verder schiet je alle kanten op tijdens het lezen: verbazing, ongeloof, hardop lachen, onbegrip. En dat blijft zo tot de laatste pagina. Een aanrader dus!
1

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Pleuntje Hijman

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Elena moet haar vermiste opa terugvinden in een magische en mysterieuze wereld vol met mythische wezens. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.