Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Rikkesoft-835 19 februari 2006
De kansarme Winston Malone besluit ten einde raad de misdaad in te stappen om zijn lening bij een woekeraar te kunnen afbetalen. Hier maakt hij kennis met een aantal ongure types die het niet zo goed met hem voor hebben, en voor hij het goed en wel beseft maakt hij deel uit van een groep pseudo-misdadigers die een 2 miljoen dollar zaak aan het plannen zijn.

Toch is dit debuut niet echt een thriller, in de klassieke betekenis van het woord. Het is niet geschreven met de bedoeling de lezer in zijn greep te houden door flitsende actie en/of diepgaande beschouwingen van de personages.
Het is meer een boek voor de MTV generatie: snel, flashy met massa's referenties naar films en artiesten die de TMF kijkers van nu op hun handen dragen, en dit overgoten met karikaturen van personages en een komisch sausje.

Het is dus eerder een humoristisch boek dat toevallig handelt over iemand die in zijn naïviteit op het slechte pad raakt.
Origineel en ok, maar ook niets meer.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Rikkesoft-835

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Elena moet haar vermiste opa terugvinden in een magische en mysterieuze wereld vol met mythische wezens. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.