Meer dan 7,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

pageturner

Rixtje 29 maart 2021
Het tweede deel in een serie rondom Kate Marshall ik heb voor ik aan deze begon het eerste deel, zonder gezicht, gelezen ik mag graag bij het begin beginnen. Waar dat boek eindigde gaat deze niet verder er zit 2 jaar tussen. Kate was natuurlijk al een steengoed personage en in dit deel zie je Tristan meer initiatief nemen en leren denken als agent/detective. De hoofdstukken zijn kort en lezen vlot er zitten genoeg details in het verhaal maar niks wat het plot verklapt. Eigenlijk gewoon weer een steengoed, meeslepend verhaal als je eenmaal in het boek begint is het heel lastig deze weer weg te leggen. Het plot is opbouwend en als je denkt dat je het weet ligt het toch weer anders, ik hou er van! Ik kijk nu al uit naar een eventueel vervolg!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Rixtje

Gesponsord

Eén wens. Twee levens. Een onvergetelijke vriendschap. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Een hilarische en spannende donkere romcom met een bloederig randje.

In Broers laat Carolijn Visser via haar familieverhaal zien hoe kunstenaars de behoudende naoorlogse sfeer doorbraken. Lees hier over het Mezza Boek van de Maand.