Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Hoog Happinez gehalte

Susanna 09 januari 2025
Al het blauw boven de hemel van Melissa Da Costa werd door lezers van Hebban uitgeroepen tot boek van het jaar. Het valt niet te ontkennen dat Melissa Da Costa kan schrijven en het boek is best een page-turner want het verhaal leest lekker weg. Toch vind ik 3 sterren voor dit boek eigenlijk al aan de hoge kant,

De ingrediënten voor een interessant verhaal zijn er, en toch pakt het verhaal me nergens echt. Het boek heeft wat mij betreft een te hoog Happinez-gehalte. Populaire “spirituele” onderwerpen komen aan de orde maar vooral met quasi-diepgang.
Daarom dwingt het verhaal de lezer niet naar binnen te gaan noch zijn er wijze lessen te leren of zal de lezer hier spiritueel van groeien.

Het boek deed denken aan de hype die jaren geleden ontstond rondom het boek “De Celestijnse Belofte.”

Het verhaal kabbelt voort en wordt gelardeerd met allerlei citaten die je zo uit de Happinez zou kunnen plukken.

Best lekker boek om te lezen in de drukke december maand bijvoorbeeld, maar voor mij lang niet de nr 1 van het afgelopen jaar.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Susanna

Gesponsord

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs

In een wrak voor de Texelse kust wordt een waardevolle trouwjurk gevonden. Het is aan archeologe Emilie om het verhaal achter de jurk te ontrafelen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Mirjam van Biemen was acht jaar oud toen haar moeder een einde aan haar leven maakte in een psychiatrische inrichting. Twintig jaar later gaat Mirjam op zoek naar antwoorden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.