Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Dit verhaal zal de fantasie van vele jonge mensen kunnen aanspreken

Vicky 30 mei 2020
Het is moeilijk om me meteen te kunnen inleven in het verhaal, de wereld en gebruiken zijn me onbekend en het neemt zijn tijd voor dit went. Maar eens ik eraan gewend ben is het geen probleem om me te kunnen inleven in het hoofdpersonage. Ze maakt op heel korte tijd heel veel mee, en omdat je op voorhand al weet dat er nog meerdere boeken zullen volgen en het verhaal hier niet afgesloten zal worden, blijft de hoop dat je nog in dit boek te weten komt hoe het Ophelia zal vergaan. Dit is een goed YA boek en zal de fantasie van vele jonge mensen kunnen aanspreken. Zelf ben ik minder jong waardoor ik toch anders naar de personages kijk en waardoor het verminderde gevoel voor fantasie de start wat moeilijker maakte. De grote verschillen in karakter van de personages maakt het een boeiend verhaal waarin je je gemakkelijk kan inleven.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Vicky

Gesponsord

Wanneer een bekende influencer wordt ontvoerd is het aan herstellend criminoloog Jackie Laurijssen de taak om haar veilig terug te halen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.