Lezersrecensie
Spannend!
In het tot nu toe laatste deel van de Bergman boeken werkt Sebastiaan Bergman niet samen met de nationale recherche waar ondertussen zijn dochter Vanja hoofd van is.
In een paar dagen tijd worden er drie moorden gepleegd die ogenschijnlijk niets met elkaar te maken hebben. Vanja zit met de handen in het haar en vraagt Sebastiaan om raad. Zo wordt hij toch weer betrokken bij de zaak.
Het verhaal wordt verteld vanuit de politie en vanuit de daders. Zo krijg je beetje bij beetje alle informatie over waarom de daders moorden en hoe ver de politie met het onderzoek is. (Soms hoop ik zelfs dat de politie niet te snel de daders vindt zodat het boek nog niet uit is…)
Ondertussen heeft Sebastiaan een cliënt die hetzelfde heeft meegemaakt als hijzelf.
Ik ben benieuwd hoe dit verder gaat..
Een rode draad in dit boek is Billy. Hij wordt vader van een tweeling en wil hierdoor zijn levensstijl veranderen. Lukt hem dit? Sebastiaan krijgt argwaan en gaat zijn gangen na, zeker omdat Jennifer, een vroegere collega, vermoord wordt gevonden.
Al met al een prachtig en spannend boek, goed geschreven met met verschillende verhaallijnen die allemaal goed zijn uitgewerkt.Ik kan bijna niet wachten op het volgende boek.