Advertentie
Een leven geleden

Een leven geleden

18
Gelezen 18 Aan het lezen 1 Wil ik lezen 38 Favoriet 2 Recensies 13
Feelgood Spots 1 Top25's 1   Topics 0

Sarah Miller, een ietwat in zichzelf gekeerde jonge vrouw, die dagelijks door de herinneringen aan haar gewelddadige vader wordt achtervolgd, huurt in de zomer van 1972 een strandhuisje op Gasparilla Island. Het barrière-eilandje in de Golf van Mexico zal echter niet het decor worden van een exotische zonvakantie, maar de plek waar ze in een alles of niets poging wil proberen haar leven weer op de rails te krijgen door de verschrikkingen uit haar jeugd op papier te zetten. Dan ontmoet ze Evan Bennett, een beginnende advocaat die na een zorgeloze jeugd een gouden toekomst tegemoet gaat bij het advocatenkantoor van zijn steenrijke ouders in Tampa. Ondanks hun compleet tegengestelde levens vallen beiden al snel voor elkaar en er ontstaat een diepe liefde tussen hen. Terwijl de dag dat Sarah het eiland weer zal verlaten snel nadert, beginnen beiden met het moment meer te beseffen dat ze niet meer zonder elkaar kunnen. Het leven heeft echter geheel andere plannen met hen. Maar wat voorbestemd is, vindt meestal wel een weg…

Genre
Romantiek
Aantal pagina’s
378
Uitgeverij
JHB
Laatste editie
03 juli 2018
ISBN
9789082875003
+

Boekinformatie wijzigen
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie
? Onze partners
E-book prijsvergelijker

Topics


Start een topic voor discussies met andere lezers, vragen over boeken of het delen van leuke trivia over boeken of auteurs.

Start een nieuw topic

Lezersrecensies (13)

Een boek vol liefde

door: Daffie1411 1 like
Een leven geleden is een boek van Jerrad Hoff en een roman in tegenstelling tot de eerdere boeken die ik van hem heb gelezen. Maar Jerrad heeft met dit boek bewezen dat hij niet alleen een goede thriller kan schrijven maar ook een prachtige hartverwarmende roman. Het is echt een boek over ware...
ebook

Een verhaal die je leest met een traan en een lach

door: Demi Stein 1 like
Ik heb genoten van dit verhaal. Maar tegelijkertijd heb ik er ook een traan om gelaten. Jerrad Hoff heeft een prachtig romantisch hartverwarmend en geweldig verhaal geschreven. Je krijgt echt een band met de personages en het voelt alsof je met ze mee leeft. Het enige waar ik mij aan stoorde is dat...

romantisch op en top

door: shannahbielen 1 like
We leren Sarah Miller kennen als een volwassen vrouw met haar 30-jarige dochter Brianna. Sarah is een bekende schrijfster en is aanwezig op een signeersessie wanneer haar blik een bekende lijkt te spotten. De jongeman, Jake, dringt aan op een gesprek met Sarah. Hij blijkt de zoon te zijn van...
ebook

prachtig boek

door: Hanneke van Berkel-van Oudheusden 1 like
Een leven geleden van Jerrad Hoff is absoluut een prachtig mooi liefdes verhaal over ware liefde, de mooie maar ook verdrietige kanten daarvan. Naast romantiek en liefde zit er ook zeker humor in verwerkt en heb ik genoten van de grappige uitspraken van met name het hoofdpersonage Sarah. Het...

Wat een romantiek!

door: Sandra 2 likes
Het verhaal gaat over Sarah Miller, een jonge vrouw die na het verlies van haar dierbaren besluit de zomer door te brengen op Gasparilla Island in de Golf van Mexico. Op deze prachtige plek wil ze behalve genieten van al het moois ook proberen de verschrikkingen uit haar jeugd op papier te zetten....
ebook

Een sprookje over onvoorwaardelijke liefde

door: EsthervanGulik 2 likes
Vanmorgen in alle rust het boek "Een leven geleden" van Jerrad Hoff uitgelezen. Wat een heerlijk romantisch verhaal. De jonge Sarah en Evan ontmoeten elkaar en het is liefde op het eerste gezicht. Door omstandigheden komt er een einde aan de romance. Na 40 jaar neemt de zoon van Evan contact op met...
ebook

Aanrader!!!!!!

door: De boekenkast van Bianca 3 likes
Een week geleden las ik met een brok in mijn keel de laatste bladzijde van Een leven geleden van Jerrad Hoff. Een week verder en het boek laat mij niet los, heb ook geen ander boek gelezen gewoon omdat dit verhaal te mooi is om niet van na te genieten en zomaar in een nieuw verhaal te starten. Het...

Wauw wat een boek!!!

door: Monique van Kleef 2 likes
Wat een boek geweldig zoals het beschreven is. Je wordt meegenomen eigenlijk meegezogen in het leven van Sarah. Het gebeurt niet vaak dat ik met tranen in mijn ogen zit met leen, Je voelt de warmte, liefde maar ook de pijn/wanhoop. Een Lovestory in alle opzichten niet zomaar een vakantieliefde....
ebook

Voor de liefhebbers van Nicholas Sparks en Jojo Moyes

door: Paula van Mourik 3 likes
Wat een ontzettend mooi verhaal is Een leven geleden geschreven door de Nederlandse auteur Jerrad Hoff. Het verhaal speelt zich grotendeels af op een zonovergoten eiland in Florida en is zeer beeldend geschreven. Al lezende zag ik mijzelf heerlijk zitten op het mooie strand aan de Golf van Mexico...

een leven geleden

door: Eline Wilde-Noijen 3 likes
Een leven geleden gaat over Sarah Miller. Zij huurt in de zomer van 1972 een huisje op een barrière eilandje in de Golf van Mexico om daar te schrijven over alle ellende die ze in haar jeugd heeft gekend. Daar ontmoet ze Evan Bennett, een beginnende advocaat die een gouden toekomst tegemoet gaat...

Wauw!!

door: Joyinbooks 2 likes
Eigenlijk heb ik maar één woord voor dit boek.... WAUW!! Dit boek heeft mij tot tranen toe geroerd! Een prachtig geschreven liefdesverhaal vol met emoties. De personages zijn geweldig uitgeschreven waardoor het voelt alsof je ze allemaal persoonlijk kent. Dit verhaal heeft mij diep geroerd, mij...
ebook

hou je zakdoek maar bij de hand

door: Marieke da conceicao 2 likes
Deze roman is een heel mooi liefdesverhaal dat me heel erg geraakt heeft. De liefde die beschreven wordt tussen Sarah en Evan, maar even goed tussen Sarah en haar moeder(s), haar dochter en de andere belangrijke personen in hun leven was zo ontroerend en hartverwarmend. Liefde, hartstocht, humor,...

Een verhaal dat het hart raakt

door: Priscilla 3 likes
Sarah Miller ontmoet in de zomer van 1972 tijdens haar verblijf in een strandhuisje, Evan Bennet een beginnend advocaat uit een welgesteld gezin. Hun levens zijn volkomen tegenovergesteld, desondanks blijkt al snel dat dit niet zomaar een zomerliefde is. Hun verliefdheid zet zich al snel om in...

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook