Liefde in de lucht

Liefde in de lucht

7
Rank 298 Gelezen 8 Aan het lezen 0 Wil ik lezen 27 Favoriet 0 Recensies 1
Literatuur & Romans Spots 3   Topics 0

‘Liefde in de lucht’ is de humoristische nieuwe serie van Petra Kruijt, bekend van ‘Laat me jou zijn’ en ‘De mannenmaker’. ‘Liefde in de lucht’ gaat over de achtentwintigjarige Hannah, die net haar stewardessencursus heeft afgerond. Na een tijdlang als serveerster te hebben gewerkt, heeft ze besloten iets te gaan doen wat haar echt leuk lijkt, namelijk stewardess zijn. Maar dat gaat niet zonder slag of stoot. In dit eerste deel gaat haar eerste vlucht naar het romantische Parijs, en het is maar de vraag of Hannah haar eerste werkdag overleeft… Perfect voor de lezers van Jill Mansell, Briget Jones, en Lauren Weisberger!

Genre
Literatuur & Romans
Uitgeverij
Ambo|Anthos
Laatste editie
28 mei 2019
ISBN
9789047204763 , 9789047204787
+

Boekinformatie wijzigen
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie E-book prijsvergelijker

Door lezers

Er was eens... / Marieke's leesweken 21 en 22
03 juni 2019 43 reacties
Chick loves books / Wat las deze chick in mei?
31 mei 2019 16 reacties
Feelgood Club / Liefde in de lucht
28 mei 2019 24 reacties
  Meer artikelen
Advertentie

Lezersrecensies (1)

A la Bridget Jones

door: Paula van Mourik 1 like
Het eerste deel van een tiendelige serie waarin de lezer kennismaakt met stewardess Hannah tijdens haar eerste vlucht naar Parijs. Zeer leuk kort verhaal à la Bridget Jones. Hilarisch, maar ook plaatsvervangende schaamte. Ik kijk uit naar de volgende delen!

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook