Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Super fijne schrijfstijl en een zeer meeslepend verhaal!

Annette Overvoorde 08 november 2024
De cover is heel bijzonder, als ook de locatie van het verhaal. Op het eerste oog lijkt er een aziatische dame te verschijnen. Kijk je wat beter, dan zie je soort marionet aan touwtjes. Met een losgeraakt arm. Het tweede wat opvalt is de locatie: Zuid-Korea. Het heeft mogelijk de nodige research en spitwerk gegeven om zo gedetailleerd over dit land en de gewoontes te kunnen vertellen.

Al direct bij het begin neemt auteur Suzanna Esther haar lezers mee naar Koreaanse sferen. Dit om hoofdpersonage Hana de Jong te volgen in haar nieuwe job. Een eigen bedrijf. Er is best veel vraag naar een ontruimingsdienst, dus een gat in de markt.


~ Hoe je jezelf aan de buitenwereld presenteert is heel belangrijk in Zuid-Korea. In Nederland is men niet zo geobsedeerd bezig met imago.~

Hana die een tijd in Friesland woonde laat de lezer Zuid-Korea "zien". Door de familie, tradities en beleefdheidsvormen krijgen we een kijkje in de keuken. Het heeft grote contrasten met ons kikkerlandje. Naast Hana die het hoofdkarakter is, maken we kennis met meer personages. In aparte hoofdstukken geven zij hun leven bloot. Ondertussen is er een grote interesse van hun allemaal. De vermiste June. Deze June is als een rode draad en weeft zich door het boek heen. Heel raadselachtig en door mist omgeven.

Suzanna Esther bouwt een mooi decor voor een zeer meeslepend verhaal. Haar voorliefde voor de Zuid-Koreaanse cultuur is zeer goed aanwezig. In begin is het even wennen, zo een apart land en al die bijzondere namen. Naarmate je dieper het spannende verhaal in wordt getrokken, hoe minder je nog struikelt over de namen of plekken in Seoul. Dit omdat je er helemaal in zit, qua spanning. Want hoe en waarom komt Hana bij een gebeurtenis van 10 jaar geleden in aanraking? Natuurlijk wil ze dat zelf ook graag weten.

Naast het feit dat personage Hana zich goed ontwikkelt tot speurneus, heeft de auteur zelf ook een metamorfose ondergaan. Een super fijne schrijfstijl en een zeer meeslepend verhaal sieren dit boek.

Het zit zeer goed in elkaar, ik heb er erg van genoten!

Waardering 5 sterren!!

Deze recensie is onderdeel van de blogtour. Met dank aan de,auteur voor dit recensie-exemplaar.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Annette Overvoorde

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Elena moet haar vermiste opa terugvinden in een magische en mysterieuze wereld vol met mythische wezens. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.