Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Goed verhaal dat eigenlijk nog een goede redacteur behoeft

ArjenD 06 juni 2025
Dit is een boek dat opvalt met een interessante verhaallijn en enkele mooi uitgewerkte karakters. Het boek zou veel voordeel gehad kunnen hebben van een veel strengere redactie. Gaandeweg worden zo veel karakters geïntroduceerd dat het erg lastig is om al die mensen in de gaten te houden. Ook levert het zo veel meanderende zijspoortjes op dat je de draad van het boek bijna wat kwijt raakt. En dat is jammer, want het idee voor het boek is goed en de vijf of zes hoofdpersonen zijn krachtig en markant genoeg om het verhaal te dragen zonder de eindeloze stroom bijrolletjes. Kortom: een prima boek om te lezen als je in alle rust je kop er bij kunt houden. Wie daarvoor kiest wordt getrakteerd op een origineel en mooi verhaal met een overtuigende psychologische ontwikkeling van de hoofdpersonages.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van ArjenD

Gesponsord

Terwijl Emmy probeert de raadsels op te lossen die door twee verdwenen tienermeisjes zijn achtergelaten, realiseert ze zich dat ze hen nooit écht heeft gekend. Elke tiener heeft geheimen, maar wie zou ervoor willen moorden?

Twee zussen groeien op in de meedogenloos snel veranderende miljoenenstad Singapore met de hoge verwachtingen van hun moeder. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs