Meer dan 6,6 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Genoten!

Boekenmiepje 22 juli 2025
Toen ik thuis kwam van vakantie lag er een ontzettend leuk pakketje van @lsuitgeverij op mij te wachten; het allernieuwste deel van de 'Landgoed Rosaville' serie . Dat zijn nou de leuke verrassingen en dus ben ik na de vakantie begonnen in dit geweldige boek!

Roosje Arkenbout is opgegroeid in een welgestelde familie, maar moet door vervelende omstandigheden aan de slag als dienstmeisje bij Familie de Wit in Villa Zeldenrust. Daar ontmoet zij meneer Theodoor, de zoon van de familie. Roosje is gecharmeerd van hem, maar verder gaan is onmogelijk want ze is verloofd. Terwijl zij in haar hoofd druk doende is met meneer Theodoor, en hij zich druk maakt over de bouw van zijn Villa en zijn fabriek, gaat ze ook nog eens op onderzoek uit naar vreemde geruchten die er rondgaan over de familie de Wit. Maar of dat een verstandige keuze is?

Wat mij het allermeeste aansprak in dit verhaal is dat het éindelijk terug ging naar daar waar het allemaal mee begon; waarmee Landgoed Rosaville is onstaan. Na alle delen gelezen te hebben wat dit het deel waar ik op heb gewacht. En het stelde me niet teleur! Hoe kan het ook anders, alle delen van deze serie waren goed en ook dit deel las makkelijk weg en is zo geschreven dat je je bij sommige situaties ook echt zou afvragen: 'Wat is er aan de hand?' Het karakter van Roosje is heerlijk; ze is direct en laat zich niet het kaas van haar brood eten, terwijl je bij de rest van de personages soms je tong afbijt van ergernis. Een goed teken want dat betekent dat Karin haar personages goed neerzet voor de verbeelding. Tevens smulde ik van Roosjes gecharmeerde gedachtes over Meneer Theodoor . Ik wilde dit boek niet uit hebben en dus heb ik er (sorry LS!) langer over gedaan. Conclusie; weer een fijn verhaal! Deze serie is echt een must have voor alle liefhebbers van Feelgood boeken. Een dikke 4,5 ster voor 'De Rozenkamer'.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Boekenmiepje

Gesponsord

Asfalt is een verhaal over twee reizen die naar één bestemming leiden. Overgeleverd aan de gratie van de onbekenden die hen een lift geven, maken vier jongeren een tocht die hun leven voorgoed zal veranderen.