Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Verrukkelijk tussendoortje!

cchasingtales 17 augustus 2025
Van haar werkgever moet Mila verplicht 3 weken vakantie opnemen als ze merken dat Mila bijna tegen een burn out aanzit. Met frisse tegenzin vertrekt ze met de geleende camper van haar oom richting Frankrijk. Na een mislukte poging om te wildkamperen belandt ze op een naar het lijkt gezellige camping. Of dat daadwerkelijk zo is moet je zelf maar lezen in dit heerlijke tussendoortje van @evacadier.schrijft via de @verhalenfabriek.

Ik hou enorm van het concept van de tussendoortjes van de verhalenfabriek. Er is altijd wel een verhaal te vinden bijpassend bij je mood van die dag. Eva Cadier schrijft op toegankelijke, beeldende en luchtige wijze dit zomerse verhaal. De vakantie vibes vliegen je om de oren en je hebt zelf ook meteen zin om op reis te gaan. De personages voelen levensecht aan en de sfeer van het boek gaf me een gevoel van vrolijkheid en onbezorgdheid. Dankjewel voor dit verrukkelijke tussendoortje, dit smaakt zeker naar meer!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van cchasingtales

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.