Meer dan 6,7 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Wat een geweldig boek

Christiane schutte 16 september 2025
De slechte gastheer is het eerste deel uit de triologie Rock & Rolde geschreven door Annette van Zuijlekom - van Zeeuw, dit was het eerste boek wat ik van deze schrijfster heb gelezen en ik moet zeggen dat het mij absoluut niet teleurstelde, meteen andere boeken op kobo + toegevoegd hihi. De slechte gastheer leest heerlijk weg en ik was meerdere keren teleurgesteld als ik moest stoppen met lezen, ook sliep ik vaak later omdat ik hem niet kon wegleggen. En dit gebeurt mij niet snel bij een boek. gerne van dit boek is zit vol met humor, romantiek, af en toe wat steamy stukjes en een vleugje mysterie en spanning

De triologie gaat over vier vrienden die samen een chalet kopen in de Zwitserse Alpen, waarvan Floris komt te overlijden, maar zijn verleden blijft invloed uitoefenen op de liefdeslevens van Bar, Josh en Maas.

Het eerste deel leer je alle vrienden kennen en het verhaal achter Floris zijn dood. Maar dit boek draait voornamelijk over Bar en het andere hoofdpersonage is: Olivia.

Olivia lijkt het perfecte leven te hebben ze is verloofd met Maurice die haar een veilig gevoel geeft en een veilige keuze lijkt, maar naar haar vrijgezellenfeestje beseft ze dat dit helemaal niet is wat ze wil en verbreekt de volgende dag haar verloving. Door haar vriendin Amy komt ze terecht bij de Chalet Rock & Rolde waar ze even wegvlucht van haar leven. In eerste instantie mag ze Bar totaal niet die norse boer is totaal niet haar type.

Bar zit eigelijk helemaal niet te wachten op iemand bij hun in de chalet maar hij is Amy nog wat verschuldigd waardoor hij geen nee durft te zeggen. Maar hij kijkt er alles naar uit om een diva/prinsesje te moeten verwelkomen. Maar is Ollie ( zoals hij Olivia noemt) wel zo diva als hij denkt en is Bar wel een zo norse boer die zij denkt dat hij is?

Ik denk dat jullie hier zelf achter moeten komen want dit boek is echt een dikke aanrader!
Ik geef dit boek 5 sterren!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Christiane schutte

Gesponsord

Een verborgen verleden, drie generaties vrouwen en een Siciliaans decor vol geheimen: Als bittere sinaasappels is dé Italiaanse succesroman die je niet loslaat.