Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

ontworteling

Boekenrecensie: Janine Keijser - Ontworteling, Lara deel 2


In ontworteling word je weer meegenomen in het leven van Lara, die gelukkig is met haar vriend Sebastiaan maar zich niet helemaal durft te geven. We zijn intussen 5 jaar verder en Lara word gevraagd of ze mee wil naar brazilië om samen met een collega en gids op onderzoek te gaan in het amazone gebied. In het amazonegebied bezoeken ze een stam die niet echt blij is met hun komst. Waarom zijn ze hier niet blij mee? Zal Lara dit uiteindelijk te weten komen? In hun onderzoek gaan ze verder het amazone gebied kwijt. Wanneer op een gegeven moment de gids een stukje vooruit is en ze met Lucas haar collega even rust hoort Lara iets waardoor ze achter de gids aan laat Lucas blijft op dit moment alleen achter omdat hij een zere enkel is. Als Lara later weer terug komt op de plek waar Lucas is achter gelaten is hij echter verdwenen. Samen met de gids gaan ze hulp inschakelen om Lucas te vinden echter moeten ze hiervoor tot de volgende dag wachten omdat het te gevaarlijk in het donker is. Intussen heeft Lara levensechte dromen, en lijkt ze een soort van uit haar lichaam te treden. Lara heeft niet het gevoel dat ze iedereen kan vertrouwen, maar wie kan ze wel vertrouwen? om hierachter te komen moet Lara een worden met de natuur en leren de pijn uit haar verleden los te laten.

Ontworteling is een heerlijk boek om te luisteren, je leeft echt met Lara en haar problemen mee een boek waarbij ik regelmatig heb zitten lachen maar ook een paar tranen kon ik niet bedwingen.

Ben jij nu ook benieuwd naar het avontuur van Lara in het amazonegebied?
Lees of luister dan snel dit prachtige 2e deel Ontworteling

ik geef dit boek 4 sterren!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Christiane schutte