Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Zuur

Cottenier Ina 21 december 2019
Het boek leest heel vlot weg, toch een 2 tal spelfoutjes ontdekt maar dat nemen we erbij, maar ik vond het wel een voorspellend boek, als lezer heb je al rap door wie de schuldige is maar het waarom blijft je schuldig tot ergens in het 2/3 van het boek. Daarin wordt uitgelegd wat de beweegredenen zijn waarom Cara het zuur in het gezicht kreeg. Natuurlijk ben ik nu ook benieuwd hoe het nu verder zal gaan met Katleen zelf, ze heeft ook het een en het ander te verduren.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Cottenier Ina

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.