Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

prachtig verhaal over migratie

Daisy Hofman 24 juli 2025
Ik vond citroeninkt een prachtig verhaal over migratie / vluchtelingen. Het verhaal verteld de geschiedenis over drie generaties die opgroeien in Iran, de situatie en de angst daar, de vlucht naar Nederland en het aanpassen en de moeilijkheden hier. En de rugzak aan gevoelens en angsten die vanuit het migratieland Iran mee worden genomen naar Nederland die zij altijd met hen meeslepen wat hun manier van leven hier volledig bepaald.

Dir boek geeft een mooi kijkje achter de schermen van een migratiegezin, ik heb zeer veel respect voor deze gezinnen, vooral na het lezen van dit boek.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Daisy Hofman

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.