Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Sprookje op Terschelling

Drs Snor 15 juli 2024
Een man wordt omgebracht op korte afstand van journalist Bram. Deze mag als 'toegevoegd deskundige' deelnemen aan het politieonderzoek naar de moord. Met een rechercheur verblijft hij in de woning van de overledene en hij mag dossiers meenemen naar huis. Het lijkt me een onwaarschijnlijke gang van zaken. Dat geldt ook voor het onprofessionele vervolg van het onderzoek.
Daarnaast speelt een volstrekt ongeloofwaardige wonderwereld een belangrijke rol in dit boek. De meeste van deze onzinhoofdstukken heb ik overgeslagen.
Er staan nogal wat onvolkomenheden in dit boek. De tekst in een kokertje wordt die drie keer verschillend geciteerd ('kmuts' en 'muts', plus apostrofs in die tekst die elke keer op een andere plaats staan), er staat Klukkluktaal ('Jij nooit drugs gebruiken?'), in twee opeenvolgende regels schrijft de auteur: 'iets te vinden', 'niets te vinden' en 'niets te vinden'.
Wie met de rode pen in de hand het boek doorneemt, heeft heel wat te doen. Dat is de taak van een redacteur. Uitgever Gopher wordt bedankt voor het vele werk dat verzet is. Dat is aan dit boek niet te merken. Geen aanrader.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Drs Snor