Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

De laatste tovenaar…

Elinewildelezen 22 oktober 2023
Dankzij Isa en haar vrienden zit Resa, de gevaarlijkste vijand van het Stelsel, gevangen op aarde. Het Stelsel is nu veilig voor haar duistere magie. Totdat Resa ontsnapt, met hulp van een mysterieuze handlanger.

Isa, Nobel en oom Arnold vertrekken halsoverkop naar Ierland om opnieuw de strijd aan te gaan met de duistere koningin. Gelukkig krijgen ze hulp van drie wel heel bijzondere geesten. Wie zal als eerste de magische amuletten vinden en de Geheime Poort weten te openen? Het lot van het Stelsel ligt in hun handen…

Toen ik begon moest ik toch nog even nadenken, want hoe eindigde het eerste deel en wat gebeurde daar allemaal? Tijdens het lezen komt alles weer langzaamaan terug omdat je herinnert wordt aan bepaalde personages en/of gebeurtenissen. Waardoor je meteen in het verhaal zit en je het boek nog maar moeilijk aan de kant kunt leggen.

Het is vanaf het begin één groot avontuur met Nobel(kat), oom Arnold en natuurlijk Isa. En hoe verder je komt, hoe spannender het wordt.

Wat ik heel tof vind is dat je het verhaal leest vanuit Isa, maar sommige stukken lees je ook vanuit Resa (muis) of Kyan (machtigste tovenaar) en dat maakt het verhaal nog completer.

Fabulant twee leest als een trein. Marloes heeft echt een hele fijne beeldende schrijfstijl, waardoor het net lijkt alsof je mee op reis bent. Het is fantasierijk, magisch en vol avontuur. Het bevat een aantal geschiedenislessen, maar er zitten ook een paar belangrijke lessen in. Zoals: gepest worden, genoeg zijn en lief zijn voor een ander. En wat ik zelf altijd een grote plus vind: humor. Ik heb echt een paar keer hardop moeten lachen. Ik hou daarvan.

Voor mij is dit boek daarom een dikke vier sterren waard en een aanrader voor iedereen die van magische verhalen houdt. En als je het eerste deel gelezen hebt dan mag deze niet worden overgeslagen. Op naar het derde deel.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Elinewildelezen